biznes, oferty, ogłoszenia, reklama w internecie, reklamy w internecie, dla firm, katalog firm, kursy szkolenia, szkolenia, szkolenie, kursy, marketing, polskim, praca, internecie, forum, strona, internetowy, zarabianie, reklama, badanie, wyszukiwarki, katalogi, pozycjonowanie, sklepy internetowe, sklep internetowy, strona internetowa, internetowy biznes, ebiznes, e biznes, biznes w internecie, firma w internecie, promocja w internecie, marketing w internecie, spżedaż w internecie, szkoła biznesu, szkolenia dla firm, kursy dla firm, firma szkoleniowa, szkolenia biznesowe, kursy i szkolenia, zarabianie na reklamie, zarabianie na treści, webdesign, badania marketingowe, badania rynku, direct mail, marketing wirusowy
o instytucie
program semestr I
program semestr II
zapisz się
kontakt
JESTEŚ TU:  STRONA GŁÓWNA | SEMESTR II
przez komputer i komórkę

Semestr II

Rozpoczynamy zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca!

Semestr II jest przeznaczony wyłącznie dla osób,
które ukończyły semestr I.


Drugi semestr składa się z osiemnastu lekcji - są to przede wszystkim zajęcia praktyczne. Każdego będę traktować indywidualnie. Ustalimy jakie masz cele i dostosujemy do tego odpowiednie narzędzia i czynności. Wszelkie działania będą wykonywane pod naszą kontrolą, tak, aby efekty były dla Ciebie jak najlepsze. Będziesz mógł wykorzystać zdobytą wiedzę pod czujnym okiem naszych specjalistów.
Jeśli ukończyłeś semestr I, możesz kontynuować nasze spotkania w drugim semestrze. Już wiesz, że zajęcia są prowadzone przez najlepszych fachowców, wiesz, że posiadają oni ogromną wiedzę i - co najważniejsze - potrafią ją przekazać w sposób łatwy i zrozumiały, nawet dla osób znających jedynie podstawy korzystania z komputera czy internetu.

Zajęcia w semestrze II odbywają się ściśle według Twoich potrzeb. Polegają na indywidualnych konsultacjach poprzez stronę www. Najpierw ustalamy z Tobą, jakie masz potrzeby, co chciałbyś osiągnąć, analizujemy Twoje możliwości i cele. Semestr II to niecodzienna okazja do tego, aby nasi specjaliści wraz z Tobą pracowali na sukces Twojej firmy. Takiej oferty jeszcze nie miałeś.

Przemyśl to dokładnie - na drugi semestr przyjmujemy ograniczoną liczbę chętnych. Semestr II trwa ponad trzy tygodnie. Oznacza to, że oczekujemy od Ciebie zaangażowania. Dzięki intensywnej współpracy będziesz mógł zrealizować swoje cele, a nam da ona ogromną satysfakcję z Twoich sukcesów.

Decyzja należy do ciebie.


Opłaty:
  • semestr I   599zł (cena z VAT) - zapisz się kliknij tu
  • semestr II   899zł (cena z VAT) - zapisz się kliknij tu

(c) 2008 BV Sp. z o.o.    hosting: Szu.pl