biznes, oferty, ogłoszenia, reklama w internecie, reklamy w internecie, dla firm, katalog firm, kursy szkolenia, szkolenia, szkolenie, kursy, marketing, polskim, praca, internecie, forum, strona, internetowy, zarabianie, reklama, badanie, wyszukiwarki, katalogi, pozycjonowanie, sklepy internetowe, sklep internetowy, strona internetowa, internetowy biznes, ebiznes, e biznes, biznes w internecie, firma w internecie, promocja w internecie, marketing w internecie, spżedaż w internecie, szkoła biznesu, szkolenia dla firm, kursy dla firm, firma szkoleniowa, szkolenia biznesowe, kursy i szkolenia, zarabianie na reklamie, zarabianie na treści, webdesign, badania marketingowe, badania rynku, direct mail, marketing wirusowy
o instytucie
program semestr I
program semestr II
zapisz się
kontakt
JESTEŚ TU:  STRONA GŁÓWNA | SEMESTR I
przez komputer i komórkę

Semestr I

Rozpoczynamy zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca!

Na semestr I składa się 19 codziennych lekcji. Są one krótkie, 10 - 15 minut to właściwie całość czasu, który będziesz musiał zainwestować. Jednak liczę, że więcej czasu poświęcisz na aktywne wykorzystanie pozyskanej wiedzy oraz na własne przemyślenia.

Udział w lekcji możesz wziąć w dowolnym i wygodnym dla Ciebie czasie - to właśnie wielka zaleta internetu.

Po każdej lekcji możesz zadawać pytania oraz poznać pytania innych uczestników. Oczywiście żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.
Semestr I:
 1. Zamieszczać oferty czy nie? I jak to robić, aby otrzymać jak największe korzyści? Praktyczna wiedza oraz wskazówki, jak najefektywniej ją wykorzystać.
 2. Jak wykorzystać wiadomości, aby pracowały na sukces Twojej firmy?
 3. Czy korzystać z usług bezpłatnych czy warto odrobinę zainwestować? Oferty, reklama, promocja w internecie.
 4. Najlepsza usługa internetowa. Jak maksymalnie wykorzystać internet do rozwoju firmy?
 5. Jaki hosting wybrać, na co zwracać uwagę przy wyborze firmy hostingowej? Bezpłatne czy płatne usługi dla firm? Praktyczna wiedza i wskazówki.
 6. Sekrety wyboru właściwej i skutecznej domeny.
 7. Cechy najlepszej strony internetowej dla firm, sklep internetowy, e-biznes. Pozycjonowanie.
 8. Jak skutecznie się reklamować? Promocja w internecie.
 9. Mailing, bazy adresów e-mail. Najlepsza forma reklamy w internecie. Jak i gdzie skorzystać z mailingu? Tanie bazy mailingowe - czy warto z nich korzystać?
 10. Czy warto dbać o kontakty biznesowe i jak poszerzać przez intenet grono dobrych, firmowych znajomości?
 11. Firmy powinny szukać klientów tam, gdzie oni są. Czyli gdzie?
 12. Szukasz odpowiedzi na pytania? Bądź efektywny, korzystaj z internetu, pokażemy Ci, jak i gdzie znaleźć odpowiedź.
 13. Badania rynku, badania marketingowe, badania produktu, oferty, usługi, ankiety i sondy. Jak wykorzystać badania w firmie?
 14. Jak nie dać się kryzysowi i mimo trudnych czasów rozwijać swoją firmę? Najlepsze rozwiązania związane z internetem
 15. Bezpieczeństwo w sieci. Bądź ostrożny: wirusy, ochrona komputera oraz danych. Dobre nawyki. Bezpieczeństwo firm. Legalne oprogramowanie.
 16. Netykieta - savoir vivre w internecie. Jakie zasady powinien znać i stosować każdy internauta. Jak korzystać z internetu, aby nie narazić się innym? Kultura i dobre maniery.
 17. Co zrobić, aby Twoja firma lub marka miały swoją wizualną tożsamość i były rozpoznawalne?
 18. W jakim kierunku pójdzie w najbliższym czasie reklama internetowa? Dowiedz się, bądź przygotowany i wykorzystaj tę wiedzę.
 19. Dwadzieścia sposobów na to, aby rozwinąć Twoją firmę w internecie!

Po każdej lekcji dostępne są konsultacje. Jeśli czegoś nie zrozumiesz, jeśli jakaś sprawa według Ciebie nie została omówiona lub na jakąś poświęciliśmy zbyt mało czasu - zawsze możesz liczyć na odpowiedź.

Nauka odbywa się w systemie jednej lekcji dziennie. Pocztą email prześlemy hasło dzięki któremu będziesz mógł codziennie uczestniczyć w lekcjach. Oczywiście przez cały semestr masz dostęp do wcześniejszych lekcji. Zapoznajesz się z materiałem w dowolnym czasie i dowolnym miejscu - wystarczy dostęp do internetu.

Osoby, które skończą pierwszy semestr, będą mogły kontynuować nasze spotkania w drugim semestrze. Składa się on z dwunastu lekcji - są to przede wszystkim zajęcia praktyczne. Każdego będę traktować indywidualnie. Ustalimy jakie masz cele i dostosujemy do tego odpowiednie narzędzia i czynności. Wszelkie działania będą wykonywane pod naszą kontrolą, tak, aby efekty były dla Ciebie jak najlepsze. Będziesz mógł wykorzystać nabytą wiedzę pod czujnym okiem naszych specjalistów.

Wystarczy, że zapiszesz się na drugi semestr, a będziemy razem z Tobą pracować na sukces Twojej firmy. Takiej oferty jeszcze nie miałeś. Przemyśl to dokładnie - na drugi semestr zostanie przyjęta ograniczona liczba chętnych.

Decyzja należy do ciebie.


Opłaty:
 • semestr I   599zł (cena z VAT) - zapisz się kliknij tu
 • semestr II   899zł (cena z VAT) - zapisz się kliknij tu

(c) 2008 BV Sp. z o.o.    hosting: Szu.pl