biznes, oferty, ogłoszenia, reklama w internecie, reklamy w internecie, dla firm, katalog firm, kursy szkolenia, szkolenia, szkolenie, kursy, marketing, polskim, praca, internecie, forum, strona, internetowy, zarabianie, reklama, badanie, wyszukiwarki, katalogi, pozycjonowanie, sklepy internetowe, sklep internetowy, strona internetowa, internetowy biznes, ebiznes, e biznes, biznes w internecie, firma w internecie, promocja w internecie, marketing w internecie, spżedaż w internecie, szkoła biznesu, szkolenia dla firm, kursy dla firm, firma szkoleniowa, szkolenia biznesowe, kursy i szkolenia, zarabianie na reklamie, zarabianie na treści, webdesign, badania marketingowe, badania rynku, direct mail, marketing wirusowy
o instytucie
program semestr I
program semestr II
zapisz się
kontakt
przez komputer i komórkę

Serdecznie witamy w naszym Instytucie.

Instytut powstał, ponieważ coraz więcej osób chce korzystać z internetu w sposób efektywny. To ogromne i skuteczne narzędzie marketingowe, które pomaga w rozwoju firmy. To sposób na dotarcie do zupełnie nowych klientów i rynków praktycznie na całym świecie. Coraz więcej osób chce się dowiedzieć, jak korzystać z sieci internetowej tak, aby czerpać jak największe korzyści dla swojej firmy. Właśnie dla takich osób powstał nasz Instytut.

Zajęcia są prowadzone przez specjalistów z bardzo dużym stażem i wieloletnim doświadczeniem. Nasi eksperci oprócz rozległej wiedzy posiadają także ogromną praktykę. Zdecydowaliśmy podzielić się naszą bogatą wiedzą z osobami, które szukają tego typu informacji. Nasza oferta przeznaczona jest dla osób, które nie tylko chcą posiadać wiedzę, ale przede wszystkim tych, które pragną pozyskaną wiedzę umiejętnie wykorzystać w praktyce.

Nie jesteś sam

Nie musisz poruszać się po omacku, tracić cennego czasu, aby odkryć ponownie Amerykę. U nas uzyskasz odpowiednią wiedzę, opartą na wieloletnim doświadczeniu - konkretnie i bez wodolejstwa.

Zajęcia prowadzimy w zrozumiałym dla wszystkich języku. Przekazujemy fachową wiedzę w sposób prosty i jasny, nawet dla osób, które znają tylko podstawy obsługi komputera i internetu.

Już po pierwszym semestrze, który składa się z 19 krótkich, treściwych lekcji otrzymasz wiedzę, dzięki której będziesz mógł korzystać z internetu w taki sposób, aby czerpać jak największe korzyści dla Twojej firmy.

Nasze lekcje skierowane są przede wszystkim do osób, które chcą efektywnie wykorzystywać internet w swoim rozwoju.


Czekamy na Ciebie! - zapisz się: kliknij tu



(c) 2008 BV Sp. z o.o.    hosting: Szu.pl